„Dziedziczka” – Odcinek 75: Sara nie należy do rodziny Del Monte

W 75. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara ogłasza, że nie jest córką Severiana. Emisja 1 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Sara czuje się zastraszona. Nie może zapomnieć słów Pedra, który rozkazał jej opuścić hacjendę i zagroził, że skrzywdzi ją i braci. Julieta żałuje swoich ostatnich decyzji. Wyznaje Mateo, że chciałaby cofnąć czas. Mateo proponuje jej powrót na hacjendę, gdzie będzie mógł się nią zaopiekować, ale ona odmawia ze względu na Sarę.

Simón uprzedza Juana, że jeśli nie wyda Pedra policji, on zrobi to za niego. Julieta pozwala Mateo dotknąć brzucha, by mógł nawiązać kontakt z dzieckiem. Cornelio żali sie ojcu, że Tadeo przestał go kochać i chce zamieszkać z Pedrem. Rodzina Del Monte zbiera się w siedzibie firmy. Pedro oznajmia rodzeństwu, że żadne z nich nie jest godne nosić nazwiska Del Monte. Sara przyznaje mu rację i ujawnia, że nie jest córką Severiana.

Rosa wyjawia Juliecie sekret, który wywróci jej życie do góry nogami. Próspero prosi Rosę o rozwód. Débora mówi Juanowi i Sarze, że była manipulowana przez Dantego i dlatego tak długo zwlekała z wyjawieniem prawdy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.