Alfonso Herrera pływa z rekinami

Meksykański aktor Alfonso Herrera już od trzech miesięcy nieprzerwanie występuje w sztuce “Nadando con tiburones” – przeniesionego na deski teatralne

Meksykański aktor Alfonso Herrera już od trzech miesięcy nieprzerwanie występuje w sztuce “Nadando con tiburones” – przeniesionego na deski teatralne filmu znanego w Polsce pod tytułem “Pływający z rekinami”.

Kojarzony głównie z rolą Miguela z telenoweli “Zbuntowani” aktor na razie nie planuje powrotu do telewizji. Nie jest także zainteresowany robieniem kariery w Stanach Zjednoczonych, ani tym bardziej eksperymentowania z muzyką. Uważa, iż to granie jest jego powołaniem, że czuje się w tym swobodniej i może dać z siebie więcej.

Ostatnim telewizyjnym projektem Alfonsa był 8-odcinkowy serial “El Diez”, w którym wcielał się w postać zbuntowanego piłkarza. Aby wypaść jak najlepiej na ekranie skorzystał z możliwości 3-miesięcznego treningu z piłkarzami i ludźmi sportu, którzy nauczyli go zawodowych trików.

[tabs tab1=”Trailer El Diez”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. o tak zgadzam się z wami przystojny mądry skromny tzwn zajebisty

  2. Tak dziewczyny on jest WIELKI!!! Najprzystojniejszy facet i najbardziej utaletowany aktor na calej ziemi! ;)
    I Juana ma racje :)

  3. @JUANA: Zgadzam się z Tobą. Poncho jest cudowny.

  4. to najcudowniejszy naprzystojniejszy i najbardziej skromny męzczyzna na ziemi!!!Nie pcha się do mediów ze swoim życiem prywatnym (choc sami nie dają mu spokoju i wymyślają rózne ploty na jego temat)on zachowuje umiar i woda sodowa nie uderzyła mu do głowy jak wielu!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.