„Dziedziczka” – Odcinek 72: Zniknięcie Dantego

W 72. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro zmusza Deborę do wywiązania się z umowy. Emisja 27 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Cornelo zawiadamia Juana, że Pedro próbował skrzywdzić jego i Bryana. Pedro zgrywa ofiarę przed Adelą i usiłuje przekonać ją, że to Cornelio i Brayan chcieli zrobić mu coś złego. Pedro nie chce się przyznać przed rodziną, co robi w składziku. Juan chce obejrzeć miejsce, w którym Pedro torturował brata. Okazuje się, że w środku nie ma żadnych śladów, które potwierdzałyby wersję Cornelia.

Mateo mówi Pedrowi, że Severiano kochał rodzinę Cruz i nigdy nie wyrządziłby jej krzywdy ani zwłaszcza nie wyrzuciłby jej z hacjendy. Carolina martwi się zniknięciem Dantego. Na dodatek sąd wydał za nim nakaz aresztowania. Juan informuje braci o oszustwach, jakich dopuścił się Pedro. Sara nie wierzy w ucieczkę Dantego – zna go od dziecka i wie, że jest dobrym mężczyzną. Pedro naciska na Déborę. Rozkazuje jej dotrzymać danego słowa dotyczącego dziecka Sary.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.