Alberto Santini, dyrektor programowy Azteca Novelas oznajmił, że jego wytwórnia przygotowuje na ten rok kolejne telenowele. Na chwilę obecną wspomina o dwóch projektach „Los Rey” w reżyserii Elisy Salinas oraz „Tan lejana como el viento”.

Santini obiecuje, że „Los Rey” ma być prawdziwą „kobyłą”, z którą stacja wiąże ogromne nadzieje. Azteca zamierza zaskoczyć widzów obsadą, w której mają znaleźć się najlepsi z najlepszych. A to nie będzie takie trudne, zważywszy na fakt, że stacja sporo zainwestowała w podkupienie chociażby Gabrieli Spanic czy Edith González. Szczegóły dotyczące historii mają być poznane już niebawem.

Po wielkim sukcesie „Cielo Rojo” z Edith González i Mauricio Islasem – telenowela została sprzedana nie tylko do krajów Ameryki Południowej, ale przetłumaczona na wiele języków trafiła także do Europy – Azteca zamierza skupić się na produkcji telenowel klasycznych, dramatycznych, w stylu Delii Fiallo czy Yolandy Vargas Dulché, które najszybciej i najłatwiej przemawiają do publiczności.


2 KOMENTARZE

  1. chciałabym by u nas tez puszczali telki tej wytwórni bo mają świetne TAK SAMO oglądałam np.VUELVEME A QUERER z Marianą Torres i Jorge Alberti jako protagoniści i bardzo się w nią wciągnęłąm ciekawa fabuła super telka a inne widziałam tylko fragmenty i też niczego sobie dlatego mogliby je też u nas dawać a nie tylko televisy lub telemundo(tez rzadko) lubie telki televisy ale inne stacje i inne kraje tez mają ciekawe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.