Antes muerta que Lichita

Tytuł oryginalny: Antes muerta que Lichita Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015 Liczba odcinków: w produkcji Data premiery: 24 sierpnia

Tytuł oryginalny: Antes muerta que Lichita
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 24 sierpnia 2015 (świat)

Scenariusz: Covadonga Espeso
Reżyseria:
Producent: Rosy Ocampo
Obsada: Maite Perroni, Arath de la Torre, Eduardo Santamarina, Sylvia Pasquel, Manuel “Flaco” Ibáñez, Chantal Andere, Ingrid Martz, Sherlyn i inni

Temat przewodni: Maite Perroni – Si alguna vez

Alicia “Lichita” Gutiérrez od dziesięciu lat pracuje w najbardziej znanej agencji reklamowej w Meksyku, gdzie zaczynała jako asystentka i… nigdy nie awansowała. Jeszcze do niedawna jej głowa była pełna marzeń, także tych o miłości, ale i te znikły gdzieś w tle. Tak samo jak ona – szara myszka, nieśmiała i wrażliwa, a przez to wykorzystywana i niedoceniania.

Lichita otrzymuje szansę na wyjście z cienia, gdy Sandra, dyrektor agencji, musi pilnie przygotować jedną z kampanii reklamowych. W jej głowie kiełkuje innowacyjny projekt, którym zamierza olśnić swoją szefową. Żeby to zrobić, musi wkręcić się na ekskluzywne przyjęcie bez zaproszenia. Tam poznaje Roberto Duarte, przystojnego kolegę z pracy, za którego czarującym uśmiechem kryje się czarna przeszłość. Zbytna ufność i uległość wobec mężczyzny, kosztuje ją utratę projektu – Roberto wykrada pomysł Lichicie i przedstawia go jako swój własny, czym zyskuje sobie ciepłą posadkę w agencji oraz nienawiść Lichity.

Perspektywa bezowocnych lat uczciwej pracy oraz wizja prawdziwej miłości, która okazała się czystą fantazją, popycha Lichitę do radykalnych zmian. Zmęczona bycia kopciuszkiem dziewczyna postanawia walczyć o swoje prawa, awansować i zdobyć uznanie, na które zasługuje. By to osiągnąć, będzie postępować tak samo jak inni. Tylko czy zdradzenie własnych ideałów pomoże jej stać się lepszą osobą?

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.