„Dzikie serce” – Odcinek 129

Clorinda alarmuje ojca Juliana, że nadrzeczni mieszkańcy planują wzniecić bunt przeciwko władzom z powodu braku lekarstw i jedzenia. Vargas rozważa

Clorinda alarmuje ojca Juliana, że nadrzeczni mieszkańcy planują wzniecić bunt przeciwko władzom z powodu braku lekarstw i jedzenia. Vargas rozważa propozycję przeprowadzki do stolicy. Octavio mówi Miguelowi, że teraz rozumie, jak mocno cierpiała Maricruz z braku wieści o córce. Miguel sugeruje bratu, by zamknął żonę w pokoju z kratami w oknach, jeśli nie chce umieszczać jej w zakładzie dla psychicznie chorych.

Vargas prosi ojca Juliana, żeby uprzedził Maricruz o konieczności opuszczenia ranczo. Maricruz i Álvaro wyjaśniają księdzu, że nie dadzą się nastraszyć. Nilda rozpoczyna poszukiwania córki. Simona podejrzewa, iż Octavio ożenił się z nią tylko dla pieniędzy i mówi o tym Ofelii. Álvaro proponuje Maricruz, żeby zgodziła się zostać jego żoną. Ona jest skłonna przyjąć jego oświadczyny.

José Antonio uprzedza Octavio o planowanym ślubie Maricruz z Álvaro. Octavio postanawia nie dopuścić do tego, by Maricruz wywiozła jego córkę. Zamierza znów ją porwać i zabrać gdzieś daleko. Miguel proponuje bratu, że zajmie się zarządzaniem ranczo Simony. Juanita chce wezwać lekarza do Solity, po tym jak ta wymiotowała. Lekarz stwierdza u dziewczyny ciążę.

Emisja 31 sierpnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.