Już w czerwcu w katalogu Telewizji Internetowej IPLA pojawią się trzy nowe telenowele, znane z kanału Novela tv. Każdy internauta, abonent Cyfrowego Polsatu oraz posiadacz telewizora z zainstalowaną aplikacją ipla.tv będzie mógł obejrzeć w całości „Pieską miłość”, „Dom po sąsiedzku” i „Królową południa”.

„Pieska miłość”, czyli „Szkoła uwodzenia” w wersji latynoskiej z przymrużeniem oka. Antonio „Pies” Brando i Camila Brando są kuzynami, których od wielu lat łączy gorący romans oraz zamiłowanie do miłosnych gierek. Ich życie to ciągłe podboje, namiętne chwile i zakłady. A te warte są wygrania, bo nagrodą w nich jest wszystko: od seksu w oknie po numerek w biurowej toalecie. Jest tylko jedna zasada: zakaz zakochiwania się! Miłość to gra, a kto traci głowę, przegrywa! Między kolejnymi zabawami z kuzynką Antonio przygotowuje się do ślubu z Danielą. Wielki dzień zbliża się dużymi krokami, a w głowie Camili rodzi się szatański pomysł. W dniu ślubu kobieta stawia przed Antonio wyzwanie: ma porzucić Danielę przed ołtarzem. Mężczyzna przyjmuje zakład, a następnie w obecności gości oświadcza narzeczonej, że to koniec.

„Dom po sąsiedzku” to telenowela z dużą dozą akcji i sensacji. Opowiada historię dwóch rodzin – Conde i Ruiz. Renato Conde jest zamożnym biznesmenem, mającym żonę Evę i trójkę dzieci. Jego przyjaciółmi są prawnik Javier Ruiz z żoną Pilar i dwójką pociech. Pewnego dnia mąż córki Renato, Caroli, ginie tragicznie. Kilka miesięcy po śmierci męża Ignacia zakochuje się ze wzajemnością we wspólniku Javiera. Wkrótce odbywa się ślub, a Gonzalo zamieszkuje z żoną w rezydencji jej ojca. Tam szybko odkrywa, że jest coś, co łączy rodzinę Conde i Ruiz: obie skrywają mroczne sekrety.

„Królowa południa” to bardziej serial sensacyjny niż telenowela. Produkcja oparta na kanwie hiszpańskiego bestselleru książkowego, „La Reina del Sur”. Czy jeden telefon może zmienić nasze życie o 180 stopni? Dzieje się tak w przypadku Teresy Mendozy, która pewnego dnia odbiera telefon i… dowiaduje się, że jej narzeczony Raymundo „El Guero” Davila Parra był wmieszany w przemyt narkotyków i został zabity przez mafię. Co więcej, ona sama stała się celem szajki. Z pomocą wuja Raymundo, Epifanio Vargasa kobieta ucieka do Hiszpanii. Nie jest to już jednak ta sama bezbronna, szczęśliwa i naiwna Teresa, którą znali mieszkańcy jej miasteczka. Teraz to świadoma wartości pieniądza oraz władzy kobieta, dla której nic już nie jest straszne…

Przypomnijmy, że w bazie IPLA wciąż dostępne są także 4 inne telenowele: „Sidła namiętności”, „Miłość i przeznaczenie”, „Miłosny nokaut” oraz „Ja, ona i Eva”.

Materiały Novela tv


6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.