iMacarena

Od tygodnia iShowBusiness promuje nową telenowelę pt. “Macarena” z Loreną Rojas, Guyem Eckerem i Adrianą Barraza. Jej twórcami są sama

Od tygodnia iShowBusiness promuje nową telenowelę pt. “Macarena” z Loreną Rojas, Guyem Eckerem i Adrianą Barraza. Jej twórcami są sama Lorena Rojas, Adriana Barraza oraz scenarzysta Jorge Maestro.

Historia rozgrywa się w miasteczku zdominowanym przez zło, hipokryzję i pozory. Macarena jest kobietą z bolesną przeszłością, której motywacją do życia jest pragnienie zdemaskowania tych, którzy napędzili w niej strach przed miłością i byciem kochaną.

Szansa na pokonanie lęków pojawia się wraz z przybyciem Sebastiana, mężczyzny niesłusznie oskarżonego o zbrodnię, który ukrywa się pod habitem. On nie tylko pomoże Macarenie wygrać ze strachem, ale także rozbudzi jej uśpione serce oraz pomoże uwierzyć w to, że jej marzenie może się spełnić.

Macarena stanie się prawdziwą wojownikczą, której celem będzie odsłonięcie przyłbicy prawdziwego zła, które zawładnęło miasteczkiem.

Poniżej prezentujemy bardzo obiecujący zwiastun telenoweli “Macarena”, która najprawdopodobniej będzie formatem webnoweli, liczącym 120 odcinków po ok. 45 minut. Więcej szczegółów wkrótce.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. przepiękna opowieść …ta telenowela napewno będzie HITEM :)

  2. Super lubię Lorenkę,dopiero co Lore i Guy grali razem w Rosario.

  3. Świetnie się zapowiada.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.