"Na przekór przeznaczeniu" od 17 sierpnia w iTVN | novela.pl

“Na przekór przeznaczeniu” od 17 sierpnia w iTVN

novela.pl 21 lipca 2017 11

Oparta na motywach powieści Vargasa Llosy kolumbijska telenowela “Na przekór przeznaczeniu” od 17 sierpnia w iTVN

“Na przekór przeznaczeniu” od 17 sierpnia w iTVN

Kiedy w październiku 2014 roku ukazał się na naszym rynku “Dyskretny bohater” pióra Vargasa Llosy, tłumacz Tomasz Pindel napisał dla Wyborczej, że jest to “nowa, telenowelowata powieść” kolumbijskiego pisarza. Nie dziwi zatem, że kolumbijska telewizja Caracol postanowiła nabyć prawa do przeniesienia jej na szklany ekran. Z historii sióstr Gertrudis i Armidy rozpisanej na niespełna 400 stron zmontowano telenowelę “Cuando vivas conmigo”, którą od 17 sierpnia będzie emitowała premierowo telewizja iTVN pod polskim tytułem “Na przekór przeznaczeniu”. W rolach głównych Catherine Escobar (“Las hermanitas Calle”) i Sandra Reyes (“El laberinto”).

11 komentarzy »

 1. kankna 24 lipca 2017 o 10:30 - Reply

  O czym jest Na przekór przeznaczeniu.

  • novela.pl 24 lipca 2017 o 11:06 - Reply

   Wyświetlany na czerwono tytuł telenoweli w treści notki służy za odnośnik do strony z opisem telenoweli. Wystarczy kliknąć :)

 2. Izulka 23 lipca 2017 o 23:25 - Reply

  A skąd wiadomo że TV Puls wyemituje 2 telenowele? TV Puls wyprodukował jakąś własną telenowele (coś tam o lekarzach) więc sądzę że we wrześniu pojawi się tylko jedna telka latino. Co do TVP 1 to oni chcą wszystkie tureckie telenowele zastąpić polskimi serialami. Może TVP 2 kiedyś wyemituje jakąś telenowele latino ale w to wątpię 😞. Myślę że TV4 wyemituje we wrześniu tylko jedną telenowele i mam nadzieję że to będzie “Lo imperdonable” lub “Las amazonas” 😉 Szkoda że nie istnieje już kanał Zone Romantica bo on emitował same telenowele 💛 A na Novela TV nic ciekawego nie leci bo puszczają tylko same powtórki starych telenowel 😞

Komentarze »


X