„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 69: Poświęcenie Gertrudis

W 69. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Gertrudis usiłuje ratować Miguela przed więzieniem. Emisja 21 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Tiburcio przyjmuje ofertę pracy od Felicita i wraca do firmy transportowej. Armida i Claudio rozpoczynają przygotowania do ślubu. Wieczorem odbywa się uroczysta kolacja w domu Pacha. Następnego dnia gospodarz zostaje znaleziony martwy. Miguel znajduje pracę w Bogocie. Zarobione pieniądze przesyła matce, żeby spłacić dług u Flor i Margaricie. Media rozgłaszają wiadomość o schwytaniu Adelaidy. Jej oświadczenie o współpracy z Guillermem José okazuje się punktem zwrotnym w dochodzeniu. Gertrudis zgłasza się na policję i przedstawia jako liderka grupy dokonującej wymuszenia, jednak ani Lituma, ani Silva jej nie wierzą i wyjaśniają, że Adelaida już zdążyła oskarżyć Miguela. Armida i Claudia pobierają się. Gdy zostają sam na sam panna młoda podaje mężowi dziwną substancję…

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.