„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 71: Śmierć Claudia

W 71. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Policja aresztuje Miguela. Felicito zostaje postrzelony. Emisja 23 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Miguel wyrzuca z siebie całą złość, jaką czuje do Felicita. Zarzuca mu, że odebrał mu wszystko co kochał oraz preferował Tiburcia nad niego. Tuż przed przybyciem policji rzuca się do ucieczki. Rozpoczyna się pościg w trakcie którego Felicito zostaje postrzelony. Miguelowi udaje się zbiec. Felicito trafia do tego samego szpitala, gdzie Lucila i Armida nerwowo oczekują na wiadomość o stanie zdrowia Claudia. Miguel zostaje ujęty przez policję w domu w Girardot. Mabel i Gertrudis godzą się. W trakcie operacji Claudia dochodzi do komplikacji. Pacjent umiera.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.