„Twoja na zawsze” – Odcinek 102: Olvido zostaje poddana torturom

W 102. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Nelson zamierza uciec do Nowego Jorku. Emisja 4 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Pomimo zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym Olvido nie przestaje szukać syna. W dodatku za każdym razem, gdy widzi Diega, obarcza go winą o porwanie ich dziecka. Chayo prosi Vanessę, żeby zbliżyła się do Chuya i zdobyła jego miłość. Stefano świetnie się bawi, obserwując jak Eufrasia i Raquela walczą o majątek Olvido. Bernardo oddaje swoje udziały w firmie budowlanej Diegowi i Ulisesowi i planuje opuszczenie kraju. Proponuje Citlalli, by towarzyszyła mu w podróży do Hiszpanii. Jaguar pomaga Nelsonowi uciec do Nowego Jorku, gdzie mógłby być z Roxaną. Verónica wyznaje Panchowi, ze nie może zostać matką, ale marzy o adopcji. Doktor Villanueva zdobywa zaufanie Olvido, gdy składa jej obietnicę pomocy w poszukiwaniach Diega. Tymczasem Soraya nie przepuszcza okazji, by dokuczyć cierpiącej pacjentce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.