Clauduo źle się czuje po wypiciu napoju przygotowanego przez Armidę. Kobieta wyjawia, że podała mu truciznę, w odwecie za to, że otruł Ismaela. Claudio przyznaje się do popełnionej zbrodni. Następnie zostaje zatrzymany przez policję i odwieziony do szpitala. Felicito dowiaduje się od Litumy i Silvy, że dzięki oświadczeniu Adelaidy został wydany nakaz aresztowania Miguela za wymuszenia i zabójstwo.

W więzieniu w Bogocie Armida opowiada Magdalenie i Escobicie, w jaki sposób zdemaskowała Claudia. Wyjawia im, że jej ślub z Claudiem był nieważny, albowiem udzielił im go tajny agent podszywający się pod notariusza. Mgadalena wyznaje Armidzie, że kocha Foncha i nie chce zostawić go samego. Tuż przed rozpoczęciem rozprawy Claudio dostaje ataku i trafia do szpitala. Jeśli umrze, Armida zostanie oskarżona o usiłowanie zabójstwa. Mabel, Tiburcio i Felicito wysyłają wiadomość do Miguela podpisaną imieniem jego matki, aby zwabić go restauracji.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.