„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 66: Kim naprawdę jest Miguel

W 66. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Gertrudis poznaje prawdziwe oblicze Miguela. Emisja 16 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Armida otrzymuje z powrotem swoje udziały w firmie i zostaje wyznaczona na jej adwokata, jednak rezygnuje ze stanowiska, aby poświęcić się w całości akademii tańca. Claudio oświadcza się Armidzie. Lucila mówi Magdalenie, że nabyła akcje Escobity za pieniądze pożyczone od Armidy. Lituma i Silva odsłuchują nagraną rozmowę telefoniczną Armidy z Gertrudis dotyczącą relacji Miguela z Guillermem José.

Gertrudis śledzi Miguela zmierzającego do starego domu, w którym ukrywa się Guillermo José. Guillermo José wyjawia Dalili, że Miguel zaplanował i dokonał wymuszeń oraz wykorzystał Mabel, żeby zemścić się na Felicicie. Brigith robi zdjęcia Rigobertowi, gdy ten udaje się w podróż ze swoim nowym chłopakiem. Później Armida pokazuje je Gerardowi. Guillermo José mówi Litumie, że chce oddać się w ręce policji. Miguel przyjeżdża do starego domu i zastaje w środku Gertrudis. Dochodzi do bójki, w trakcie której Guillermo José upada i uderza się w głowę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.