„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 67: Ocalony

W 67. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Gertrudis ratuje Miguela przed więzieniem. Emisja 17 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Brigith i Gerardo podmieniają walizkę Rigoberta. W tym czasie Armida prosi Rigoberta o zwrot pieniędzy, jakie otrzymał od Lucili w zamian za akcje. Ostrzega go, że jeśli odmówi, doniesie policji, że przemyca narkotyki. Rigoberto znajduje w swojej walizce woreczki z kokainą. Felicito podpisuje zezwolenie na wyjazd córki razem z Mabel do Panamy. Gertrudis próbuje ukryć przed policją, że jej syn ponosi winę za śmierć Guillerma José. Miguel potwierdza jej wersję wydarzeń.

Rigoberto ulega naciskom Armidy i przesyła na jej konto pieniądze. Gdy ta ma już pewność, że przelew dotarł, uspokaja Rigoberta i mówi, że w jego walizce jest mąka. Miguel zostaje zwolniony z aresztu z braku dowodów. W podziękowaniu za pomoc Armida finansuje Brigith wyjazd do Barcelony. Magdalena wprowadza się do domu Foncha i Pancha. Armida przypomina sobie, że Manuel Buendía był mężczyzną, z którym kontaktowała się z więzienia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.