„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 72: Wspólna podróż

W ostatnim 72. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Armida i Gertudis w podróży dookoła świata. Emisja 24 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Lekarze ratują życie Felicita. Lumita przekonuje Manuela, żeby nie wnosił oskarżenia przeciwko Armidzie. Po powrocie do Girardot Felicito odkrywa, że Colorado nie wycofał swojej kandydatury na burmistrza. Tiburcio zaczyna traktować Felicita jak ojca. Kilka dni później odbywa się rozprawa przeciwko Miguelowi. Oskarżony zostaje uznany winnym popełnionych przestępstw. Mabel rozpoczyna pracę jako nauczycielka w akademii tańca Armidy. W Girardot odbywają się wybory nowego burmistrza. Felicito przegrywa różnicą jednego głosu, jednak nie załamuje się i wykorzystuje okazję, aby wyznać miłość Mabel.

Mija kilka miesięcy. Firma transportowa prężnie się rozwija pod kierownictwem Tiburcia. Escobita doradza Lucilii w kwestiach zarządzania firmą. Magdalena i Foncho spodziewają się dziecka. Felicito odwiedza swoją córkę. Mabel ma nowego chłopaka. Armida i Gertrudis wyruszają w podróż dookoła świata. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.