„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 65: Ucieczka Armidy

W 65. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Armida wymyka się z rąk Guillerma José. Emisja 15 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Armida odzyskuje przytomność po tym jak upadła podczas szamotaniny z Guillermem José, ale niczego nie pamięta. Mężczyzna wykorzystuje sytuację i wmawia kobiecie, że ma na imię Adelaida, a on Alberto i łączy ich wieloletni związek. Gertrudis dowiaduje się, że Miguel mógł być wspólnikiem Dalili w wymuszeniach.

Guillermo José orientuje się, że Armida go oszukała i nie straciła pamięci. Sięga po broń i próbuje ją zastraszyć. Dochodzi między nimi do kolejnej szamotaniny, ale tym razem ranny zostaje Guillermo José. Armida rzuca się do ucieczki. Natrafia na policję, ale ukrywa przed nią okoliczności porwania. Tymczasem ranny w nogę Gullermo José opuszcza miejsce, w którym więził Armidę. Armida wraca do Bogoty. Guillermo José chwali się Lucilii zdobytymi pieniędzmi. Następnie spotyka się z Rigobertem, żeby odkupić od niego akcje Escobity. Kontaktuje się także z Miguelem i żąda zwrotu długu pod groźbą wydania go policji.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.