„Na przekór przeznaczeniu” – Odcinek 68: Spowiedź Miguela

W 68. odcinku telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”: Miguel przyznaje się Gertrudis do zabicia Dalili. Emisja 20 listopada 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Armida zleca Luisowi zbadał przeszłość Claudia, gdyż ten oszukał ją w sprawie swojego ojca. Miguel wyjawia, że zakochał się bezpamiętnie w Mabel, a jego miłość z czasem przerodziła się w nienawiść. Gertrudis odzyskuje wolność, gdy policja nabiera pewności, że śmierć Guillerma José była nieszczęśliwym wypadkiem. Armida dowiaduje się od Escobity o samobójczej śmierci Ismaela. Armida odkrywa, że Manuel Buendía jest prawdziwym ojcem Claudia. Dowiaduje się także, że Manuel był lekarzem, lecz stracił prawo do wykonywania zawodu, gdy wyszło na jaw, że pomógł pacjentowi odebrać sobie życie.

Podczas kolacji Claudio prosi Armidę o rękę. Gertrudis zdaje sobie sprawę, że Miguel ukrył przed nią, co naprawdę robił w dniu śmieci Dalili. Miguel przypomina sobie, jak zmusił Dalilę do napisania pożegnalnego listu, który później znaleziono obok jej zwłok. Później, naciskany przez matkę, wyjawia, że nie panował nad sobą, gdy dokonał zabójstwa Dalili, albowiem dowiedział się, że była wspólniczką Guillerma José. Gertrudis nakazuje synowi wynieść się z domu. Ostrzega chłopaka, że w przeciwnym razie wyda go policji.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol

„Na przekór przeznaczeniu” (Cuando vivas conmigo), telenowela, Kolumbia 2017; Reżyseria: Andrés Biermann, Rodolfo Hoyos; Występują: Sandra Reyes, Catherine Escobar, Christian Tappan, Diego Trujillo, José Daniel Cristancho, Diego Garzón, Kimberly Reyes, Linda Lucía Callejas i inni; Strona:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.