„Królowa południa” od 3 sierpnia w Metro TV

Telewizyjna adaptacja powieści Artura Péreza-Revertego „Królowa południa” z Kate de Castillo od 3 sierpnia w Metro TV.

Metro TV przypomni wielki przebój telewizji Telemundo i hiszpańskiej Antena 3. „Królowa południa” z Kate del Castillo w roli głównej biła rekordy popularności w Hiszpanii oraz Stanach Zjednoczonych. Adaptacja słynnej powieści Artura Péreza-Revertego po latach doczekała się także kontynuacji.

Bohaterką serialu jest Teresa Mendoza, meksykanka, pracująca w kantorze w Juarez. Wśród jej klientów wymieniających dolary są przestępcy. Pewnego dnia w jej punkcie wymiany walut pojawia się El Güero (Rafael Amaya), przystojny handlarz narkotykowy, któremu udaje się zdobyć serce dziewczyny. Mija kilkanaście miesięcy. Teresa czeka na narzeczonego w jego apartamencie. Razem mają świętować swoją pierwszą rocznicę. Czas mija, a ukochany się nie pojawia. Nagle dzwoni telefon. Dziewczyna dowiaduje się, że El Güero zginął, a jej życie jest w niebezpieczeństwie. Gato (Gabriel Porras) rozpoczyna pościg za Teresą. Dziewczyna znajduje schronienie w jaskini, którą pokazał jej kiedyś El Güero. Tam dopada ją prześladowca. Mafioso informuje ją, że Epifanio (Humberto Zurita) zlecił morderstwo jej narzeczonego.

Emisja od 3 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w Metro TV.


Comments

  1. Novelo, czy TV4 przewiduje w tym roku jakąś telenowelę?

    1. Wita,też chciałbym wiedzieć czy TV4,lub TVPULS planują puścić teraz na jesień jakąś nową telenowele ?.Kiedyś prawie na każdym programie jakaś leciała,a teraz tylko te tureckie dziadostwo puszczają.

    2. Od 1.10 na TV4 o 12:55 będzie nowa telka pt.LA USURPADORA ;)

  2. Mnie akurat nie wciągnął wiec porzuciłem po paru odcinkach, jednak dam szansę może to ta z telek która rozkręca się po czasie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.