Kto przespał jesienno-zimową emisję “Esmeraldy” w Czwórce, ten będzie mógł nadrobić ją w wakacyjnej powtórce. Po zakończeniu “Nie igraj z aniołem” stacja przypomni meksykańską telenowelę z Leticią Calderón i Fernandem Colungą, która nawet po dwudziestu latach od premiery gromadziła przed telewizorami blisko 800 tys. Polaków.

“Esmeralda” serwowana będzie w podwójnej dawce od 29 czerwca od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 w Czwórce.

49 KOMENTARZE

  1. Hej jak myślicie czy Tv4 pomiędzy 10 a 18.sierpnia poda informację jaka będzie kolejna telenowela powtórkowa sprzed lat od września? A dla fanów którzy chcieli oglądać “Lo Imperdonable” z napisami jest smutna wiadomość ponieważ na SL.Pl zostały zablokowane odcinki z napisami tej telenoweli tak piszą na FB SLPL i zawieszają swoją działalność więc nie wiadomo co będzie dalej z innymi tłumacoznymi telenowelami i jak długo będzie można oglądać juz przetłumaczone tam telenowele bo ja np, wciągnąłem się w Pasion y Poder a wkrótce obejrzę Mentir Para Vivir.

  2. TV 4 najwidoczniej stracił prawa do emisji nowych telenowel od Televisy. Czyżby dlatego, że TVN wycofał swoje mniejsze udziały w TV4 sprzedając je Polsatowi. Bo to TVN miał w swojej historii najwięcej telenowel z pod produkcji Televisy.

  3. Znowu TV4 nie myśli o osobach pracujących!!!! Masakra, może powtórka Esmeraldy mogła by być o 19 i 20 lub o 22 przed wieczornym filmem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.