„Esmeralda” – Odcinek 132: Zasłużona kara

W 132. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Georgina przyjeżdża do Casa Grande. Esmeralda chce pomóc José Armandowi. Emisja 5 lutego 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Esmeralda dowiaduje się, że José Armando stracił wzrok. Jest zrozpaczona. Później opowiada Hildzie o wypadku José Armanda oraz obawie Álvara przed tym, że ją straci. José Armando odmawia wyjazdu do stolicy na badania. Oświadcza rodzinie, że zamieszka samotnie na ranczu. Fátima i Crisanta postanawiają zostać, aby dotrzymać mu towarzystwa. Sebastián domyśla się, że jego przyjaciel próbuje wymierzyć sobie karę i próbuje mu przetłumaczyć, że w ten sposób szkodzi nie tylko sobie, ale także José Rodolfowi.

Álvaro widzi, jak Esmeralda przeżywa nieszczęście, jakie spotkało José Armanda. Uświadamia sobie, że ona wciąż go kocha. Georgina przyjeżdża do Casa Grande i żąda spotkania z José Armandem. Fátima zabrania jej wstępu na ranczo. José Armando nie zgadza się przyjąć byłą narzeczoną. Adrián wyjawia José Armandowi, że Esmeralda nie wyszła za mąż za Álvara. Esmeralda błaga Álvara, żeby złożył wizytę José Armandowi i zbadał jego wzrok.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.