„Esmeralda” – Odcinek 131: Zmiana planów

W 131. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Ślub Esmeraldy z Álvarem zostaje odwołany. Emisja 5 lutego 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Rodolfo otrzymuje wiadomość o wypadku José Armanda w dniu ślubu Esmeraldy i Álvara, który ostatecznie nie odbywa się z powodu nieobecności sędziego. Álvaro prosi Esmeraldę, żeby nie zwlekali i pobrali się następnego dnia, ale ona nie zgadza się. Chce bowiem zaczekać, aż życie José Armanda nie będzie zagrożone. Georgina dowiaduje się o wypadku José Armanda, jak i odwołanym ślubie Esmeraldy z Álvarem. Postanawia wykorzystać sytuację, aby zbliżyć się do byłego narzeczonego.

José Armando odzyskuje przytomność, jednak nie odzyskuje wzroku. W rozmowie z Blancą wysuwa hipotezę, że los pokarał go za to, że opuścił Esmeraldę, gdy była niewidoma i spodziewała się jego dziecka. Esmeralda wspomina Domindze o reakcji Álvara na jej decyzję o przesunięciu terminu ślubu ze względu na stan zdrowia José Armanda. Adrián i Aurora wyjeżdżają w pdróż poślubną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.