„Esmeralda” – Odcinek 137: Wielkie wesele Esmeraldy i José Armanda

W 137. ostatnim odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando odzyskuje wzrok i bierze ślub z Esmeraldą. Emisja 8 lutego 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda oznajmia José Armandowi, że wróciła do Casa Grande zmotywowana wielką miłoscią, jaką do niego czuje, aby pozostać u jego boku. Wyjaśnia, że Álvaro zrozumiał, że łączy ich głębokie uczucie i zwrócił jej wolność. Po powrocie na hacjendę Esmeralda pozwala José Armandowi wziąć na ręce ich syna. Wtedy niespodziewanie i ku uciesze wszystkich domowników José Armando odzyskuje odzyskuje wzrok. Socorro przyjeżdża na wieś, gdzie zaskakuje ją wiadomość o ciąży Aurory. Esmeralda zaprasza Hildę na swój ślub z José Armandem. Wyjaśnia kobiecie, że Álvaro wyjechał na wakacje razem z doktor Muñoz.

Nadchodzi dzień ślubu Esmeraldy i José Armanda. Państwo młodzi otrzymują błogosławieństwo w świątyni, skąd udają się na rynek miasteczka, gdzie odbywa się huczne wesele. Wznoszą toast za szczęśliwą przyszłość i całują się. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.