„Esmeralda” – Odcinek 136: Spotkanie nad grotą

W 136. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Esmeralda wraca do Casa Grande. Jest gotowa spotykać się z José Armandem. Emisja 7 lutego 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Álvaro zwraca wolność Esmeraldzie. Jest przekonany, że José Armando potrzebuje jej bardziej niż on. Esmeralda mówi Domidze i rodzicom o decyzji Álvara. Oni zgodnie uważają, że mężczyzna postąpił właściwie. Sebastián opuszcza Casa Grande. Łudzi się, że José Armando jeszcze zmieni zdanie i zechce spotkać się z neurologiem. Esmeralda wyjeżdża razem z synem i rodzicami na ranczo, aby porozmawiać z José Armandem. Kiedy spotykają go w kościele, ten wypytuje rodziców o ślub Esmeraldy. Melesio zabiera José Armanda nad grotę, gdzie czeka na niego Esmeralda. Kobieta mówi mu, że nie poślubiła Álvara i zerwali zaręczyny. José Armando wyznaje, że dręczy go poczucie winy za wszystkie cierpienia, jakie na nią ściągnął.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.