„Esmeralda” – Odcinek 133: Nieuczciwa gra

W 133. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Álvaro posądza José Armanda o symulowanie ślepoty. Emisja 6 lutego 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Álvaro nie kryje zaskoczenia prośbą Esmeraldy, ale zgadza się ją spełnić. Hilda radzi Esmeraldzie, żeby dobrze się zastanowiła i wybrała między miłością a zobowiązaniem, albowiem od tego zależy, czy zazna szczęścia. Sebastián mówi Esmeraldzie, że najlepszym lekarstwem dla José Armanda są ona i jej syn. Hortensia uświadamia Esmeraldę, że Álvaro obawia się ją stracić.

Po przeprowadzeniu badania Álvaro stwierdza, że José Armandowi nic nie dolega i posądza go o próbę przeszkodzenia mu w poślubieniu Esmeraldy. Później powtarza swoją teorię w obecności Blanki i Rodolfa, jednak oni mu nie wierzą. Maribel zawiadamia Esmeraldę, że doktor Malaver mianował ją spadkobierczynią jego testamentu, co obliguje ją do stawienia się na odczytaniu ostatniej woli zmarłego. José Armando wypomina rodzicom, że ściągnęli Álvara i prosi ich, żeby opuścili ranczo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.