„Esmeralda” – Odcinek 135: Zerwane zaręczyny

W 135. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Álvaro zrywa zaręczyny z Esmeraldą, aby mogła wrócić do José Armanda. Emisja 7 lutego 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

José Armando nie chce, aby neurolog ani dr Muñoz się nim zajmowali. Oświadcza, że wybrał najłatwiejsze z wyjść, żeby nie stawiać czoło problemom. Álvaro słyszy, jak Esmeralda płacze z powodu José Armanda i także jest mu przykro. José Armando podpytuje Crisantę o ślub Esmeraldy. Zapytany, czy przyjąłby ją, gdyby do niego wróciła odpowiada, że nie, albowiem nie chce jej litości. Esmeralda wyznaje Blance ze łzami w oczach, że kocha José Armanda, jednak musi pozostać lojalna wobec Álvara za wszystko, co zrobił dla niej i dla jej dziecka. Álvaro nie zgadza się na cierpienie Esmeraldy. Z ciężkim sercem zrywa z nią zaręczyny i namawia, żeby wróciła do José Armanda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.