„Esmeralda” – Odcinek 130: José Armando spada z konia

W 130. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Adrián i Aurora biorą ślub. José Armando ma wypadek. Emisja 2 lutego 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Sebastián uświadamia Esmeraldę, że José Armando postanowił wycofać się ze wszystkiego i wyjechać gdzieś daleko. José Armando składa rezygnację z pracy. Oznajmia Álvarowi, że więcej nie będzie mu wchodził w drogę. Adrián namawia Esmeraldę, żeby nie odrzucała szansy na szczęście i walczyła o nie wszelkimi możliwymi sposobami. Esmeralda wypytuje Domingę o zachowanie José Armanda wobec syna. Blanca opowiada Fátimie o tym, jak bardzo zrozpaczony jest José Armando, gdyż nie może już nic zrobić, aby odzyskać Esmeraldę i syna.

Esmeralda dowiaduje się od rodziców o planowanym wyjeździe José Armanda do Casa Grande. Dominga daje Esmeraldzie do zrozumienia, że wciąż może wycofać się z zamiaru poślubienia Álvara. José Armando pojawia się na ślubie Adriána z Aurorą. Torturuje się myślą, że wkrótce Esmeralda i Álvaro także staną przed ołtarzem. W przypływie złości dosiada konia i rusza galopem. W trakcie jazdy spada z konia i doznaje poważnych obrażeń.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.