„Esmeralda” – Odcinek 134: Lekarstwo dla José Armanda

W 134. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Sebastián wmawia Esmeraldzie, że jej miłość wyleczy José Armanda. Emisja 6 lutego 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Blanca i Rodolfo tłumaczą José Armandowi, że Álvaro przyjechał na ranczo na prośbę Esmeraldy. Álvaro słyszy, jak Hilda komentuje niezwykłe podobieństwo José Rodolfa do José Armanda, po czym sam spogląda na chłopca, smutnieje i wychodzi. José Armando wpada do basenu. Fátima spieszy mu z pomocą. Georgina oczernia Esmeralde przed Sebastiánem. Kiedy on staje w obronie pielęgniarki, zarzuca mu, że także dał się przez nią omotać. Sebastián ponownie mówi Esmeraldzie, że ona jest lekarstwem na ślepotę José Armanda. Álvaro wyjawia Hortensii, że obawia się stracić Esmeraldę. Sebastián przybywa wraz z neurologiem i dr. Muñoz na ranczo, aby zbadać José Armanda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.