„Zbuntowany anioł” – Odcinek 8: Zaloty Iva | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 8: Zaloty Iva

novela.pl 2 sierpnia 2018 1

W 8. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ivo flirtuje z Milagros, choć jednocześnie umawia się z Andreą. Emisja 9 sierpnia 2018 o godz. 15.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 8: Zaloty Iva

Milagros odgrywa się na Ivie i opuszcza jego mieszkanie. Federico obwieszcza Damiánowi, że planuje przejąć kontrolę nad firmą, a do tego potrzebuje jego udziałów. Pablo odzyskuje ochotę do malowania. Damián szykuje kontratak na Federica. W tym celu wynajmuje dwie prostytutki.

Ivo flirtuje z Milagros, żeby zaciągnąć ją do łóżka. Dziewczyna ulega jego pocałunkom. Luisa rozpoczyna terapię psychiatryczną. Alfredo pomaga jej podnieść poczucie własnej wartości. Cholito zaprzyjaźnia się z włóczęgą, który ją prześladował. Federico wpada w pułapkę szwagra. Ivo proponuje Milagros, żeby poszli na randkę. Bernardo przyłapuje ich razem w pokoju dla służby.

Angélica sprzecza się z synem na temat Rosario. Damián podkłada ukrytą kamerę w biurze, żeby nagrać igraszki Federica z prostytutkami. W obecności Milagros Ivo przedstawia babci swoją nową dziewczynę, Andreę.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

One Comment »

  1. izulka 10 maja 2017 o 17:30 - Reply

    Czekam na dalsze streszczenia

Komentarze »


X