„Zbuntowany anioł” – Odcinek 8: Zaloty Iva

W 8. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ivo flirtuje z Milagros, choć jednocześnie umawia się z Andreą. Emisja 11 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Milagros odgrywa się na Ivie i opuszcza jego mieszkanie. Federico obwieszcza Damiánowi, że planuje przejąć kontrolę nad firmą, a do tego potrzebuje jego udziałów. Pablo odzyskuje ochotę do malowania. Damián szykuje kontratak na Federica. W tym celu wynajmuje dwie prostytutki.

Ivo flirtuje z Milagros, żeby zaciągnąć ją do łóżka. Dziewczyna ulega jego pocałunkom. Luisa rozpoczyna terapię psychiatryczną. Alfredo pomaga jej podnieść poczucie własnej wartości. Cholito zaprzyjaźnia się z włóczęgą, który ją prześladował. Federico wpada w pułapkę szwagra. Ivo proponuje Milagros, żeby poszli na randkę. Bernardo przyłapuje ich razem w pokoju dla służby.

Angélica sprzecza się z synem na temat Rosario. Damián podkłada ukrytą kamerę w biurze, żeby nagrać igraszki Federica z prostytutkami. W obecności Milagros Ivo przedstawia babci swoją nową dziewczynę, Andreę.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.