Milagros odgrywa się na Ivie i opuszcza jego mieszkanie. Federico obwieszcza Damiánowi, że planuje przejąć kontrolę nad firmą, a do tego potrzebuje jego udziałów. Pablo odzyskuje ochotę do malowania. Damián szykuje kontratak na Federica. W tym celu wynajmuje dwie prostytutki.

Ivo flirtuje z Milagros, żeby zaciągnąć ją do łóżka. Dziewczyna ulega jego pocałunkom. Luisa rozpoczyna terapię psychiatryczną. Alfredo pomaga jej podnieść poczucie własnej wartości. Cholito zaprzyjaźnia się z włóczęgą, który ją prześladował. Federico wpada w pułapkę szwagra. Ivo proponuje Milagros, żeby poszli na randkę. Bernardo przyłapuje ich razem w pokoju dla służby.

Angélica sprzecza się z synem na temat Rosario. Damián podkłada ukrytą kamerę w biurze, żeby nagrać igraszki Federica z prostytutkami. W obecności Milagros Ivo przedstawia babci swoją nową dziewczynę, Andreę.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.