„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 33: Egoizm Caroliny

W 33. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Álex słyszy, że Iván chce go odebrać rodzinie. Emisja 10 lutego 2021 na kanale Novelas+

Lucía i Iván wyznają sobie miłość i dają sobie drugą szansę. Juan Jaime dowiaduje się od Saúla, że rodzina Curiel pozbyła się ziem, na których zawsze mu zależało. Zwraca się z pretensjami do Lucrecii. Lucía zgadza się wyjść za Ivana i wyjechać z nim do Los Angeles. Lucrecia nie chce, aby ktokolwiek dowiedział się, że Iván otrzymał ziemie w spadku po dziadku. Lucía odmawia jej pomocy, gdyż ma dość kolejnych kłamstw.

Iván próbuje zmusić Gerarda do wyjawienia prawdy o Álexie. Błaga, żeby zrobił to ze względu na miłość do jego matki. Gerardo utrzymuje, że Álex jest jego pasierbem. Juan Jaime proponuje Ivanowi wspólny interes. Zobowiązuje się do przekonania swoich ludzi do współpracy. Gdy dopytuje go o ziemie sprezentowane Camilowi, Iván wyjawia, że należały do jego matki, Alicii Villagomez. Juan Jaime doznaje szoku, ale próbuje zachować pozory i oznajmia, że nie znał kobiety o tym nazwisku. Iván mówi ojcu, że nim gardzi.

Lucía nie chce dłużej ukrywać przed Ivanem prawdy. Prosi ojca, żeby w końcu zdobył się na odwagę i powiedział mu, że Álex jest jego synem. Carolina sprzeciwia się temu. Obawia się, że Iván zechce odebrać im chłopca.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.