„Zbuntowany anioł” - Odcinek 29: Córka Federica | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 29: Córka Federica

novela.pl 20 sierpnia 2018 0

W 29. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Federico dowiaduje się, że córka Rosario pracuje w jego domu. Emisja 27 sierpnia 2018 o godz. 14.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 29: Córka Federica

Usłyszawszy z ust samej Milagros, że zamierza ona pomóc Federicowi odnaleźć nieślubnego syna, ojciec Manuel natychmiast opuszcza dom Di Carlów. Federico na próżno usiłuje przekonać Andreę, żeby nie wyprowadzała się z kawalerki. Milagros wyjawia Angélice, że jej wnuk żyje. Verónica podsłuchuje ich rozmowę i dzieli się odkryciem z Ivem. Oboje pragnąć upewnić się, czy Milagros mówiła prawdę. Federico przedziera na pół wspólne zdjęcie jego i Rosario. Zachowuje jedynie wizerunek swojej dawnej miłości. Po wieczornej kolacji Vicky i Ivo wypytują Federica o ich domniemanego brata. On wybucha gniewem i wychodzi z salonu, pozostawiając ich bez odpowiedzi. Luisa i Damián stają się wspólnikami jego milczenia. Milagros przyłapuje Andreę w pokoju Iva. Federico dowiaduje się od szwagra, że Luisa planuje go opuścić. Próbuje zmusić żonę szantażem do pozostania u jego boku. Lina opowiada Milagros o swoich rodzicach. Milagros znajduje zdjęcie Federica w koszu i chowa je do kieszeni. Ojciec Manuel wybiera się z wizytą do Federica. Jest zdecydowany wyjawić mu, że jedna ze służących w jego domu jest córką Rosario.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »


X