fot. Televisa

Pedro nie chce dać Ginie drugiej szansy. Ernesto sądzi, że Irene wstawiła się za nim u Eleny. Dzwoni do niej, aby jej podziękować. Nie domyśla się, że Irene wcale nie cieszy się z jego pojednania z żoną. Ernesto obiecuje Nicolasowi, że zabierze go na wycieczkę, gdy wróci do pełni sił. Pedro wyznaje Samuelowi, że odkąd poznał Elenę ma wątpliwości, czy pisane jest mu małżeństwo z Giną. Samuel przypomina bratu, że Elena jest mężatką.

Elena prosi doktora Vegę, aby informował Pedra o postępach w leczeniu Nicolasa. Nelson spowiada się ojcu Mateo. Wyznaje, że zazdrości Domingowi małżeństwa z Ester. Pedro dziękuje Elenie, że poprosiła lekarza o skontaktowanie się z nim. Kobieta oznajmia, że jako biologiczny ojciec Nicolasa ma prawo wiedzieć, jak czuje się jego syn, ale wciąż gniewa się za niego za to, co jej powiedział.

Irene wyjawia Ernestowi, że Elena zatrudniła w firmie brata Pedra. Później dzwoni do Eleny, aby sprawdzić, czy ujawniony sekret wpłynął na jej relację z mężem. Następnie dzwoni do samego Ernesta, ale on nie odbiera. Gina zaprasza Padra na obiad. Ernesto zauważa, że Horacio jest niemiły dla Moniki. Na prośbę córki Nelson nakazuje Pedrowi zająć się naprawą samochodu. Ma w ten sposób odciągnąć jego myśli od rodziny Villaseñor.

Doktor Vega przedstawia Nicolasowi inne dzieci, które także przebywają w szpitalu. Mówi chłopcu, że odtąd będzie mógł się z nimi bawić i przyjmować wizyty. Guillermina oznajmia chłopcu, że ma pierwszego gościa. Jest nim Pedro.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.