„Zbuntowany anioł” - Odcinek 31: Wyjaśnienia | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 31: Wyjaśnienia

novela.pl 21 sierpnia 2018 0

W 31. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros wyzywa Federica, żeby wyjawił, dlaczego ją zwolnił. Emisja 28 sierpnia 2018 o godz. 14.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 31: Wyjaśnienia

W klasztorze rozchodzi się plotka o tym, że Milagros ma chłopaka. Matka przełożona przedziera na pół zdjęcie Rosario i Federica. Nakazuje ojcu Manuelowi pozbyć się części z wizerunkiem mężczyzny. Federica przekonuje Damiána, żeby odciągnął Luisę od zamiaru ucieczki do kochanka. Vicky nie podziela zapału Iva, żeby odnaleźć ich zaginionego brata. Lina uświadamia Vicky, że to Bobby jet mężczyzną śpiewającym romantyczną piosenkę w radio. Milagros odkrywa, że prezent z okazji święta Trzech Króli przyniósł jej Ivo. Marta rozpuszcza plotkę, że Rocky jest zakochany w Luisie. Pablo wymyka się ze swojego pokoju, żeby odwiedzić Milagros w klasztorze. Razem wracają do rezydencji Di Carlów. Dziewczyna jest zdecydowana stanąć przed Federikiem, żeby zwymyślać go za to, że ją zwolnił.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »


X