„Zbuntowany anioł” – Odcinek 31: Wyjaśnienia

W 31. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros wyzywa Federica, żeby wyjawił, dlaczego ją zwolnił. Emisja 16 marca o godz. 11.00 w TV Puls.

W klasztorze rozchodzi się plotka o tym, że Milagros ma chłopaka. Matka przełożona przedziera na pół zdjęcie Rosario i Federica. Nakazuje ojcu Manuelowi pozbyć się części z wizerunkiem mężczyzny. Federica przekonuje Damiána, żeby odciągnął Luisę od zamiaru ucieczki do kochanka. Vicky nie podziela zapału Iva, żeby odnaleźć ich zaginionego brata. Lina uświadamia Vicky, że to Bobby jet mężczyzną śpiewającym romantyczną piosenkę w radio. Milagros odkrywa, że prezent z okazji święta Trzech Króli przyniósł jej Ivo. Marta rozpuszcza plotkę, że Rocky jest zakochany w Luisie. Pablo wymyka się ze swojego pokoju, żeby odwiedzić Milagros w klasztorze. Razem wracają do rezydencji Di Carlów. Dziewczyna jest zdecydowana stanąć przed Federikiem, żeby zwymyślać go za to, że ją zwolnił.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.