„Zbuntowany anioł” - Odcinek 28: Pomocna dłoń Milagros | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 28: Pomocna dłoń Milagros

novela.pl 17 sierpnia 2018 0

W 28. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros oferuje Federicowi swoją pomoc w poszukiwaniach jego nieślubnego syna. Emisja 24 sierpnia 2018 o godz. 15.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 28: Pomocna dłoń Milagros

Milagros opryskuje Iva szampanem, gdy ten chce ją pocałować. Bobby i Lina przechodzą na ty. Pablo wymyka się z domu na dyskotekę i porywa Milagros do tańca. Luisa potwierdza Alfredowi, że opuszcza męża, aby być z nim. Angélica i Luisa widzą Milagros przemykającą się w nocy po domu ubraną w lateksowe ciuchy. Luisa z miejsca zwalnia dziewczynę. Angélica tym razem nie wnosi sprzeciwu. Dopiero wstawiennictwo Iva skłania Luisę do zmiany zdania.

Ripetti namawia Federica, żeby kandydował na deputowanego. Victoria podejrzewa, że Rocky ją okłamał i nie jest tajemniczym wielbicielem dedykującym jej piosenkę przez radio. Angélica wzrusza Milagros recytacją wiersza Lorki. Milagros naciska na Pabla, żeby przestał udawać paralityka przed rodziną. Ojciec Manuel i siostra przełożona z klasztoru pragną dowiedzieć się, jak układa się między Milagros a Ivem. Milagros przypadkiem dowiaduje się, że nieślubny syn Federica żyje. Wpierw zwraca się do przełożonego z pretensjami o to, że okłamał Angélicę, zaś następnie proponuje, że pomoże mu w poszukiwaniach zaginionego syna.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »


X