Milagros opryskuje Iva szampanem, gdy ten chce ją pocałować. Bobby i Lina przechodzą na ty. Pablo wymyka się z domu na dyskotekę i porywa Milagros do tańca. Luisa potwierdza Alfredowi, że opuszcza męża, aby być z nim. Angélica i Luisa widzą Milagros przemykającą się w nocy po domu ubraną w lateksowe ciuchy. Luisa z miejsca zwalnia dziewczynę. Angélica tym razem nie wnosi sprzeciwu. Dopiero wstawiennictwo Iva skłania Luisę do zmiany zdania.

Ripetti namawia Federica, żeby kandydował na deputowanego. Victoria podejrzewa, że Rocky ją okłamał i nie jest tajemniczym wielbicielem dedykującym jej piosenkę przez radio. Angélica wzrusza Milagros recytacją wiersza Lorki. Milagros naciska na Pabla, żeby przestał udawać paralityka przed rodziną. Ojciec Manuel i siostra przełożona z klasztoru pragną dowiedzieć się, jak układa się między Milagros a Ivem. Milagros przypadkiem dowiaduje się, że nieślubny syn Federica żyje. Wpierw zwraca się do przełożonego z pretensjami o to, że okłamał Angélicę, zaś następnie proponuje, że pomoże mu w poszukiwaniach zaginionego syna.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.