„Zbuntowany anioł” – Odcinek 32: Sprawdzian umiejętności

W 32. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Angélica prosi Iva, żeby towarzyszył Milagros podczas przyjęcia. Emisja 17 marca o godz. 11.00 w TV Puls.

Milagros pojawia się nieproszona w salonie i zmusza Federica, żeby wyjawił wszystkim powód jej zwolnienia. Ponieważ mężczyzna długo się waha, sama zabiera głos i wyrzuca mu w twarz, że odmawiał jej zapłaty wynagrodzenia oraz obwieszcza swój powrót. Milagros wyjaśnia Bernardowi, że znalazła zdjęcie Federica w koszu. Angélica zwalnia Rocky’ego za jego domniemany romans z Luisą. Vicky zwraca się z pretensjami do babci i żąda przywrócenia szofera. Luisa także nie zgadza się z decyzją teściowej. Wyjaśnia kobiecie, że opacznie zrozumiała jej szczere wyznanie. Milagros uderza Iva, gdy ten ubliża jej za umawianie się z innym mężczyzną. W odwecie chłopak odbiera jej pluszowego misia i na jej oczach wręcza Andrei.

Federico pragnie zorganizować wielkie przyjęcie, aby pochwalić się przyjęciem do partii oraz wysunięcie kandydatury na deputowanego. Andrea i Ivo postanawiają ogłosić wtedy swoje zaręczyny. Vicky zastawia pułapkę na Bobby’ego. Pragnie odegrać się na nim za zgrywanie tajemniczego wielbiciela. Angélica uznaje, że przyjęcie Federica to doskonała okazja na sprawdzenie umiejętności Milagros. Życzy sobie, aby Ivo wprowadził dziewczynę na salon. Milagros uświadamia sobie, że Ivo miał do niej pretensje o to, że spotkała się z Pablem. Kiedy przychodzi mu to wyjaśnić i insynuuje, że jest o nią zazdrosny, on przypomina jej, że łączą ich wyłącznie relacje pracodawca-służąca.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.