„Zbuntowany anioł” – Odcinek 27: Noworoczny toast

W 27. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ivo obiecuje ojcu Manuelowi, że zostawi Milagros. Luisa planuje wyjechać w podróż. Emisja 10 marca o godz. 11.00 w TV Puls.

Ojciec Manuel zabiera Iva do kaplicy i nakazuje mu złożyć przysięgę przed Bogiem, że nigdy więcej nie zbliży się do Milagros. On ugina się pod namową księdza, po czym opuszcza klasztor, wystawiając Milagros do wiatru. Dziewczyna czuje się ponownie oszukana i zraniona. Wieczorem zachodzi do pokoju Iva, żeby z nim porozmawiać, ale zastaje puste łóżko. Martha robi się zazdrosna, gdy przyłapuje Damiána na flirtowaniu z Liną. Angélica zaprasza Andreę do zamieszkania w rezydencji. Matka przełożona nie wierzy, żeby kilka słów wymuszonej obietnicy powstrzymały Iva przed spotykaniem się z Milagros. Namawia ojca Manuela, żeby wytrzymali się z podejmowaniem kolejnych działań i obserwowali bieg wydarzeń.

Milagros udaje się podnieść na duchu Angélicę przybitą wiadomością o śmierci wnuka. Podczas zebrania zarządu Luisa ogłasza, że postanowiła udzielić Ivowi pełnomocnictwa do reprezentowania jej interesów w firmie, aby samej udać się w podróż. Federico nie może znieść myśli, że Ivo będzie dysponował 40% udziałów. Pod nieobecność Luisy Milagros zaprasza do rezydencji jej koleżanki, aby sprzedać im zamykane pojemniki na żywość. Luisa przyłapuje ją na gorącym uczynku i wyrzuca z domu. Angélica jest zmuszona wstawić się przed synową za swoją podopieczną. Ramón wmawia Victorii, że Rocky jest autorem piosenki, którą zadedykował jej tajemniczy wielbiciel. O północy Milagros wznosi noworoczny toast z Pablem. Później wymyka się na dyskotekę, gdzie spotyka Iva.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.