„Rubí” – Odcinek 5: Żona, nie kochanka

W 5. odcinku serialu „Rubí”: Rubí namawia Hectora do ślubu. Emisja w piątek 5 marca 2021 o godz. 13.55 w Czwórce.

Arturo i Rosa martwią się o córkę. Héctor obawia się, że popełnił życiowy błąd. Wyznaje Rubí, że Maribel wielokrotnie prosiła go, żeby nie sprawił jej zawodu, a on porzucił ją w dniu ślubu. Rubí złości się na Hectora, że w takiej chwili myśli o Maribel. Alejandro odkrywa, że Héctor leci do Hiszpanii razem z Rubí. Cristina dowiaduje się od Cayetana o tym, co robiła jej siostra i przekazuje wiadomość matce. Rubí chwali się matce, że planuje poślubić Hectora. Dodaje, że robi to z myślą o rodzinie, aby zapewnić jej lepsze życie. Refugio mówi córce, że przyniosła wstyd ich rodzinie oraz uprzedza ją, że nigdy nie będzie szczęśliwa.

Rubí namawia Hectora do ślubu. Oznajmia mężczyźnie, że nie opuściła rodziny i nie zdradziła przyjaciółki, aby zostać jego kochanką. Héctor dzwoni do Alejandra, żeby go przeprosić. Przyjaciel uświadamia go, że Rubí jest oportunistką, zakochaną w jego pieniądzach, nie w nim.

Alejandro i Sonia otrzymują zaproszenie na inaugurację kliniki kardiologii. W tej samej uroczystości udział biorą Rubí i Héctor, który zaprojektował klinikę. Dochodzi do spotkania Rubí i Alejandra.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.