Milagros wycofuje się ze swojej deklaracji, jakoby kochała Iva. Bobby ulega naciskom Milagros i umawia się z Liną. Proponuje jednak, żeby zabrała swoją koleżankę, zaś on przyjdzie z Ivem. Victoria mówi ojcu, że Luisa stałą się radośniejsza. Dziewczyna myśli, że jej rodzice lepiej się dogadują. Matka przełożona proponuje ojcu Manuelowi, żeby spróbowali zabrać Milagros z domu di Carlów.

Federico podejrzewa żonę o romans z innym mężczyzną. Milagros zostaje obrażona przez szefa. Po kolacji prowokuje Luisę, ryzykując własną posadę. Angélica wstawia się za swoją podopieczną. Bernardo proponuje Pablowi, żeby poszedł śladem Angéliki i także opuścił swoje cztery ściany. Milagros rozmawia z Federikiem o Rosario i ich dziecku. Mężczyzna zaczyna rozmyślać o błędach przeszłości.

Federico próbuje zepsuć dobry nastrój żony, przypominając jej o nałogu. Lina proponuje Milagros, żeby poszła z nią na dyskotekę. Damián wyciąga od Marty pieniądze z premii. Federico jest zaintrygowany nieobecnością żony w domu. Milagros złości się na Linę, że ustawiła jej spotkanie z Ivem. On próbuje ostudzić jej gniew pocałunkiem.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniol


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.