„Miłość po grób” – Odcinek 40: Anonim

W 40. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: León wdraża w życie swój plan zemsty. Emisja w piątek 19 lutego 2021 na kanale Novelas+

Alacrán zawiadamia Lupitę o pojawieniu się China. Guillermo nakazuje Mayei zdementować plotkę o ich narzeczeństwie. Kobieta niechętnie zgadza się spełnić jego żądanie, choć obawia się krytyki ze strony dziennikarzy. Renata składa rezygnację na ręce Guillerma, gdyż czuje się zepchnięta na drugi plan.

León, w ciele Jacoba, spodziewa się, że Lucía i Johnny trzęsą się ze strachu na myśl, że León wrócił z zaświatów. Ma nadzieję, że udało mu się zburzyć ich spokój. Jest gotowy na kontynuowanie swojego planu zemsty. Johnny próbuje namówić Lucíę do zwolnienia szofera, gdyż nie budzi jego zaufania. Mateo zbiera materiały na temat Alacrana. Wyjawia Susanie, że mężczyzna zajmuje się praniem pieniędzy. Prosi ją o dyskrecję, zwłaszcza przed Evą.

León wysyła anonimowe wiadomości do członków zarządu firmy Carvajal. Namawia ich, żeby sprawdzili stan swoich kont bankowych. Barreto bagatelizuje treść anonimów. Jest przekonany, że ktoś stroi sobie żarty.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.