„Zbuntowany anioł” – Odcinek 13: Kazirodcza miłość Milagros

W 13. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ojciec Manuel sądzi, że Milagros zakochała się w swoich bracie. Emisja 18 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Bernardo wygania Milagros i Linę z pokoju Pabla. Angélica opowiada Milagros o wypadku, na skutek którego Pablo stracił władzę w nogach. Ojciec Manuel dowiaduje się od siostry Cataliny, że Milagros jest zakochana w Ivie. Gloria potwierdza słowa zakonnicy.

Ivo jest wściekły na ojca, że odsunął go od jego projektu. Postanawia odejść z rodzinnej firmy i rozkręcić własny interes. Milagros wytyka włóczędze, że sprzedał swoje fotografie Pablowi. Ivo śmieje się, kiedy słyszy od Milagros, że Andrea wzięła ich za parę. Następnego dnia prosi ją o przebaczenie. Matka przełożona rozkazuje ojcu Manuelowi ściągnąć Milagros z powrotem do klasztoru. Luisa zwierza się psychoterapeucie, że pociąga ją inny mężczyzna.

Pablo popełnia błąd i myli Milagros ze swoją zmarłą narzeczoną, Verónicą. Ivo prosi babcię o pomoc finansową w założeniu własnej firmy. Alfredo odwiedza Luisę w jej domu i obiecuje, że pomoże jej uwierzyć w siebie. Całują się. Milagros wyznaje ojcu Manuelowi, że jest zakochana w Ivo.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.