„Z miłości do dziecka” – Odcinek 13: Zmiana zdania

W 13. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto zezwala Pedrowi na widywanie się z synem. Emisja w czwartek 18 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Nicolás ukrywa przed ojcem, że oglądał wywiad z Pedrem przez internet. Horacio prosi żonę o rozwód. Andrea jest załamana. Błaga córki, aby odwiodły ojca od tego zamiaru. Pedro sądzi, że Elena poinformowała Nicolasa o jego wywiadzie dla telewizji. Irene uprzedza Ernesta, aby pilnował żony, bo Pedro przychodzi do niej z każdą potrzebą.

Samuel i Gabriela umawiają się na wspólny wypad do kina. Rosa postanawia pokrzyżować im plany. Modesto wydzwania do Rosy. Gabriel i Samuel radzą jej, aby zablokowała numer natręta. Andrea prosi Ernesta o pomoc w sprawdzeniu, czy mąż ją zdradza. W obecności Alfreda, Mónica oznajmia Horaciowi, że nie chce go znać. Nicolás wspomina psycholożce o zazdrości ojca o jego nowego przyjaciela, Pedra. Elena wyjaśnia kobiecie, kim jest Pedro i w jaki sposób uratował życie jej synowi.

Elena próbuje uświadomić męzowi, że jego zazdrość o Pedra źle wpływa na ich syna. Mónica rezygnuje z pracy dla Horacia. Alfredo wspomina Andrei, że Horacio ma obsesję na punkcie Moniki. Ernesto spotyka się z Pedrem, aby powiedzieć mu, że zmienił zdanie i nie będzie już zabraniał mu kontaktu z synem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.