„Miłość po grób” – Odcinek 39: Prezent od nieboszczyka

W 39. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Lucía i Johnny otrzymują przesyłkę od Leona. Emisja w czwartek 18 lutego 2021 na kanale Novelas+

Johnny insynuuje Lucíi, że gdyby pobrali się w sekrecie, uniknęliby skandalu. Cynicznie pyta ją, czy coś lub ktoś stoi im na przeszkodzie. Lucía stanowczo zaprzecza. Brigina ma pretensje do Pancha, że zajmuje się Lupitą, zamiast zatroszczyć o rodzinę. Alacrán uprzedza Lupitę, że będzie musiała pożegnać się z życiem, jeśli Chino nie nawiąże z nimi kontaktu. Mayela prosi Renatę o pomoc w odzyskaniu Guillerma.

Chino, w ciele Beltrana, dowiaduje się o porwaniu Lupity. Uświadamia Barbarę, że nie może stanąć przed Alacranem w obecnej postaci i przedstawić się prawdziwym nazwiskiem. Uważa, że jedynym sposobem na uwolnienie jego żony jest zabicie porywacza. Lucía oznajmia Johnny’emu, że nie mogą się pobrać, ponieważ komendant Montilla mógłby uznać, że zależało im na śmierci Leona. Wkrótce potem oboje otrzymuje prezent od Leona Carvaja. Johnny obiecuje, że dowie się, kto stoi z nimi pogrywa.

Eva nakazuje Jacobowi zachowywać się lojalnie wobec rodziny i informować ją o każdym kroku Lucíi. Lucía ma pretensje do Jacoba, że traktuje ją oschle. Chce wiedzieć, jaki ma ku temu powód.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.