Nadmiar emocji wywołany wiadomością o odnalezieniu syna Rosario przez ojca Manuela szkodzi Angélice. Starsza pani zostaje zbadana przez lekarza. Luisa poznaje cel wizyty księdza i zakazuje mu wywlekania tematu, który może zniszczyć jej rodzinę. Ojciec Manuel musi ukryć przed Angélicą swoje przypuszczenia.

Andrea powtarza Luisie słowa groźby Federica. Kobieta jest zaniepokojona, bo sprawa dotyczy jej syna. Ivo czyni wyrzuty Milagros z powodu incydentu. Ona odpłaca mu się i wytyka mu jego zakład z Bobbym. Bobby jest zły na Milagros, że wmówiła Ivowi, że to on powiedział jej o zakładzie. Angélica próbuje przekonać syna, żeby zapomniał o Andrei. Pablo odprawia lokaja, gdy ten przynosi mu jedzenie. Jest zajęty szkicowaniem portretu Milagros. Milagros mówi Ivowi, co naprawdę myśli o jego zachowaniu. Chłopak prosi ją o przebaczenie i skrada jej pocałunek. Andrea nakrywa ich, lecz udaje nieprzejętą.

Ojciec Manuel potwierdza matce przełożonej, że Milagros może być nieślubną córką Federica. Wspólnie podejmują decyzję o utrzymaniu tej prawdy w sekrecie. Milagros pragnie za wszelką cenę dowiedzieć się, co kryje się za drzwiami zamkniętego pokoju. Andrea ośmiesza Milagros, gdy ponownie zastaje ją w pokoju Iva. Z pomocą Liny Milagros wykrada Bernardowi klucz do zamkniętego pokoju. Jest zdumiona, gdy po otwarciu drzwi zastaje w nim mężczyznę na wózku.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.