„Zbuntowany anioł” – Odcinek 12: Milagros poznaje Pabla

W 12. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros wślizguje się do pokoju Pabla. Emisja 17 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Nadmiar emocji wywołany wiadomością o odnalezieniu syna Rosario przez ojca Manuela szkodzi Angélice. Starsza pani zostaje zbadana przez lekarza. Luisa poznaje cel wizyty księdza i zakazuje mu wywlekania tematu, który może zniszczyć jej rodzinę. Ojciec Manuel musi ukryć przed Angélicą swoje przypuszczenia.

Andrea powtarza Luisie słowa groźby Federica. Kobieta jest zaniepokojona, bo sprawa dotyczy jej syna. Ivo czyni wyrzuty Milagros z powodu incydentu. Ona odpłaca mu się i wytyka mu jego zakład z Bobbym. Bobby jest zły na Milagros, że wmówiła Ivowi, że to on powiedział jej o zakładzie. Angélica próbuje przekonać syna, żeby zapomniał o Andrei. Pablo odprawia lokaja, gdy ten przynosi mu jedzenie. Jest zajęty szkicowaniem portretu Milagros. Milagros mówi Ivowi, co naprawdę myśli o jego zachowaniu. Chłopak prosi ją o przebaczenie i skrada jej pocałunek. Andrea nakrywa ich, lecz udaje nieprzejętą.

Ojciec Manuel potwierdza matce przełożonej, że Milagros może być nieślubną córką Federica. Wspólnie podejmują decyzję o utrzymaniu tej prawdy w sekrecie. Milagros pragnie za wszelką cenę dowiedzieć się, co kryje się za drzwiami zamkniętego pokoju. Andrea ośmiesza Milagros, gdy ponownie zastaje ją w pokoju Iva. Z pomocą Liny Milagros wykrada Bernardowi klucz do zamkniętego pokoju. Jest zdumiona, gdy po otwarciu drzwi zastaje w nim mężczyznę na wózku.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.