„Miłość po grób” – Odcinek 37: Spotkanie z wrogiem

W 37. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Lucía spotyka się z Servandem. Emisja we wtorek 16 lutego 2021 na kanale Novelas+

Lucía obawia się, że nie wróci żywa ze spotkaniem z Servandem. Dzwoni do Johnny’ego, aby poprosić go, żeby zawiadomił inspektora Motnillę, gdyby nie wróciła na czas. Nie zezwala na żadne wcześniejsze działania. Juliana dowiaduje się o porwaniu jej matki. Valentina pomaga jej się uspokoić. Servando zaleca się do Lucíi. Oświadcza, że może zaoferować jej znacznie więcej niż jej zmarły mąż, ale ona odtrąca jego pieniądze.

Alacrán posługuje się Julianą, aby zwrócić uwagę China. Nakazuje dziewczynce podać do publicznej wiadomości, że jej matkę porwał kartel La Sierra. Valentina obiecuje Julianie, że poinformuje prasę o porwaniu Lupity. Guillermo wypomina Mayeli, że sprzedała prasie zdjęcie na którym się całują. Mayela udaje, że o niczym nie wiedziała. Guillermo zarzuca jej manipulację i przypomina, że nie łączy ich nic poza przyjaźnią. Beltrán odpędza od siebie dwoje złodziejaszków, którzy próbują ukraść mu walizkę.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.