„Z miłości do dziecka” – Odcinek 12: Choroba matki

W 12. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Isabela traci pamięć. Pedro prosi Elenę o zgodę na spotkanie z Nicolasem. Emisja w środę 17 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Pedro przeprasza Elenę za śmiałe wyznanie jej uczuć. Informuje ją o planowanym ślubie z Giną oraz wyjaśnia, dlaczego dał drugą szansę narzeczonej. Przy okazji prosi o pozwolenie na widywanie się z synem. Elena nie potrafi udzielić mu odpowiedzi. Choć jest świadoma więzi, jaka łączy go z Nicolasem, pamięta o zazdrości męża, który sprzeciwia się ich spotkaniom.

Ernesto ma pretensje do żony, że spotkała się z mechanikiem. Na niewiele zdają się wytłumaczenia Eleny, że Pedro chciał porozmawiać o Nicolasie. Pedro wyjawia Ginie, że poprosił Elenę o zgodę na odwiedzenie syna. Nicolás czuje się odpowiedzialny za kolejną sprzeczkę rodziców. Isabela przeżywa załamanie nerwowe. Chce czym prędzej zobaczyć się z synem. Gdy pojawia się Ernesto, nie rozpoznaje go i mówi mu prosto w twarz, że go nienawidzi.

Ernesto przeprasza żonę za zachowanie matki. Przyznaje, że wstydzi się jej i dlatego tak bardzo zależy mu na niej i Nicolasie, jego jedynej rodzinie. Zakonnica wspomina matce Refugio o niepokojącym zachowaniu Isabel. Ernesto godzi się z Eleną. Przysięga jej, że nigdy więcej jej nie skrzywdzi. Nicolás ogląda w tajemnicy przed ojcem wywiad z Pedrem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.