„Zbuntowany anioł” – Odcinek 11: Ojciec Manuel odkrywa prawdę

W 11. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ojciec Manuel jest przekonany, że Milagros jest wnuczką Angéliki. Emisja 16 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Milagros fotografuje Iva w samych slipach i szantażem wyciąga od niego pieniądze. Ivo jest wściekły na Milagros. Podejrzewa, że Bobby powiedział Milagros o zakładzie, ponieważ chciał go wygrać. Żeby odreagować po incydencie z paniczem, Milagros idzie się zabawić na dyskotekę. Ivo i Bobby wpadają na ten sam pomysł. Tak dochodzi do ponownego spotkania pary.

Siostra Tłuścioszka wraca do klasztoru. Przed odejściem prosi Milagros, żeby pokazała jej swój medalik. Victoria jest zaskoczona, gdy Andrea wyjaśnia jej, że została modelką, a nie bizneswoman. Ivo próbuje nastawić babcię przeciwko Milagros. Angélica wpada na pomysł udzielania Milagros lekcji dobrego wychowania. Ojciec Manuel jest zaintrygowany wiadomością o tym, że Milagros ma chłopaka. Alfredo odwiedza Luisę w jej domu. Ivo i Federico sprzeczają się o Andreę. Matka przełożona dowiaduje się o odkryciu siostry Tłuścioszki – Milagros może być zaginioną wnuczką Angéliki.

Włóczęga zaczepia Milagros w rezydencji di Carlów. Dziewczyna zabiera go do swojego pokoju. Zostają przyłapani przez Martę, która natychmiast robi z tego powodu awanturę. Federico ostrzega Andreę, że zniszczy Iva, jeśli ona go poślubi. Ojciec Manuel wybiera się z wizytą do Angéliki, aby zakomunikować jej coś ważnego.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.