fot. Televisa

Ernesto wyjeżdża w podróż służbową do Houston. W tajemnicy przed żoną kupuje posiadłość w Stanach Zjednoczonych z zamiarem zamieszkania w niej razem z rodziną. Nicolás orientuje się, że jego ojciec nie przepada za Pedrem i chce wiedzieć dlaczego. Elena wyjaśnia synowi, że jest o niego zazdrosny.

Agustín chwali Pedra za jego pracę przy renowacji samochodu. Zazdrosny o jego sukces Jimmy majsterkuje przy pojeździe. Nico namawia matkę, żeby zabrała go na konkurs na najlepszy samochód. Pedro i jego ekipa mają problem z odpaleniem pojazdu. W końcu udaje im się im w ostatniej chwili docierają na konkurs. Nicolás cieszy się na widok Pedra. Pedro przedstawia chłopca Nelsonowi i swoim kolegom.

Drużyna Pedra zajmuje pierwsze miejsce w konkursie. Nelson odbiera trofeum oraz pokaźny czek. Uczciwie dzieli się wygraną z pracownikami, a samochód sprzedaje za wysoką cenę. Pedro proponuje Elenie spotkanie w kawiarni. Kobieta waha się, czy przyjąć zaproszenie. Dopiero po rozmowie z siostrą decyduje się przystać. Ernesto wraca wcześniej z podróży. Gdy dowiaduje się, że jego żona wyszła na spotkanie z mechanikiem, jedzie za nią. Pedro zapewnia Elenę, że nie będzie już zwierzał jej się z uczuć, gdyż planuje ożenić się z Giną. Elena jest rozczarowana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.