„Miłość po grób” – Odcinek 36: Porwanie Lupity

W 36. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Alacrán porywa Lupitę, żeby ściągnąć China. Emisja w poniedziałek 15 lutego 2021 na kanale Novelas+

Gancho pokazuje Alacranowi zdjęcie z numerem telefonu Lupity. Alacrán każe mu ją sprowadzić. Fabián podejrzewa, że Alacrán nasłał swoich ludzi, aby znaleźli China. Proponuje Beltranowi, żeby na nich zaczekali. Beltrán nie zamierza dać się złapać i wybiera ucieczkę. Lucía uprzedza Johnny’ego o kolacji z Servandem. Prosi go, żeby tym razem nie zawiadamiał policji i pozwolił jej działać.

Lupita odbiera telefon od jednego z ludzi Alacrana. Mężczyzna mówi jej, że wie, gdzie mieszka Chino i żąda pieniędzy. Perla podejrzewa, że ktoś zastawił na nią pułapkę. Radzi jej, żeby nie spotykała się z nieznajomym sama i zabrała ze sobą Pancha. Fabián usiłuje przekonać Beltrana, że niesłusznie rzucili się do ucieczki. Powinni byli zostać i wykorzystać ludzi Alacrana do odnalezienia China. Beltrán przypomina mu, że jego ojciec naraził się przemytnikom, gdy posłał za kratki kilku z nich.

Guillermo wspomina Renacie, że pocałowali się podczas przyjęcia w jej domu. Renata przyznaje, że słyszała o tym od Keili, ale nie pamięta samego pocałunku. Proponuje, aby zapomnieli o tamtej wpadce ze względu na jego narzeczoną. Guillermo zapewnia ją, że Mayela jest tylko jego koleżanką. Lupita mówi Perli i Panchowi, że Alacrán zastawił na nią pułapkę. Chwilę później w restauracji zjawia się Gancho i porywa kobietę. Alacrán usiłuje zmusić Lupitę do współpracy. Grozi, że jeśli nie będzie posłuszna, sprowadzą do niej jej córkę.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.