Alfredo wślizguje się do sypialni Luisy, żeby z nią porozmawiać. Milagros jest smutna z powodu tego, co podsłuchała w pokoju Iva. Ivo zaprasza ją na randkę. Milagros przyjmuje zaproszenie. Federico odwiedza Andreę w jej mieszkaniu, lecz nie zostaje miło potraktowany.

Milagros bierze sobie wychodne. Luisa okłamuje męża, że nie widziała żadnego nagrania wideo. Federico zarzuca Damianowi kłamstwo i próbuje się na nim odegrać kolejnym szantażem. Milagros mówi Linie o zakładzie Iva z Bobbym. Następnie jedzie do klasztoru, gdzie spotyka się z Glorią i siostrą Tłuścioszką. Tę ostatnią prosi, żeby przenocowała w rezydencji di Carlów. Luisa zwraca Damianowi taśmę i prosi, żeby zapomnieli o jej istnieniu.

Federico przyłapuje Iva na pocałunku z Andreą i udziela mu reprymendy, a następnie zwalnia sekretarkę. W tej sytuacji Ivo zwołuje zebranie rady nadzorczej, żeby obalić decyzję Federica. Angélica opowiada siostrze Tłuścioszce o medaliku Matki Boskiej Samotnych, jaki podarowała służącej przed dwudziestoma laty. Milagros proponuje Ivowi, żeby przyszedł wieczorem do jej pokoju. On zgadza się, nieświadomy pułapki, jaką ta na niego zastawiła.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.