„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 35: Toksyczna miłość

W 35. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Carolina grozi, że popełni samobójstwo. Emisja 12 lutego 2021 na kanale Novelas+

Anthony prosi Carlotę, aby namówiła Gerarda do wyrażenia zgody na wyjazd Álexa z Ivanem nad morze. Uświadamia ją, że związek Ivana z Lucíą może się rozpaść, jeśli jego przybrany syn odkryje, że Álex jest jego synem, a Lucía o wszystkim wiedziała. Camilo zawiadamia Ivana o pożarze na ziemi jednego z gospodarzy współpracujących z Juanem Jaime. Uprzedza przyjaciela, że wieśniacy posądzają go o podłożenie ognia. Iván stawia się na komendzie policji w celu złożenia zeznań. Juan Jaime próbuje go oczernić, ale nie przychodzi mu to z łatwością.

Gerardo i Carolina nie zgadzają się na wyjazd Álexa. Carlota ostrzega ich, że jeśli będą się upierać, sama wyjawi prawdę Ivanowi. Anthony nie ma wątpliwości, że Álex jest synem Ivana. Uważa, że Lucía milczy, ponieważ zależy jej na dobru chłopca. Pyta Ivana, czy jeśli pozna prawdę, dotrzyma słowa danego Lucíi i nie powie niczego Álexowi.

Carolina grozi, że odbierze sobie życie, jeśli ktokolwiek odbierze jej Álexa. Usiłuje nakłonić Gerarda do spakowania walizek i natychmiastowego opuszczenia Álamos. Anthony ma dość zachowania Carmen. Chce ją zwolnić. Lucía wyznaje Ivanowi, że go kocha i pragnie zostać jego żoną.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.